WELCOME TO
FARSI INDUSTRIAL FOOD GROUP

We are sure our combination of fresh food & our recipies will surprise you!

غذاهای آماده به صرف
غذاهای آماده به طبخ

“Historically, people secured food through two methods: hunting and gathering and agriculture. Today, the majority of the food energy required by the ever increasing population of the world is supplied by the food industry.”

فارسی در یک نگاه

شاد روان حاج محمدعلی فارسی بنیان گذار تهیه غذای فارسی در سال ١٣٤٤ در سایه الطاف الهی پذیرایی زائران سرزمین وحی را به عهده گرفت و پس از گذشت بیست سال مدیریت گروه حج ، در سال 1364 فعالیت خود را در تالارداری و خدمات مجالس شروع کرد و با توجه به رضایت و استقبال روز افزون مشتریان عزیز توانست روز به روز بر کیفیت کار خود بیفزاید. و در طی این سالها، انتقادات و پیشنهادهای سازنده مشتریان را سرلوحه کار خود قرار دادیم.
اکنون پس ازگذشت یک عمر (٤٤ سال) تلاش و تحصیل تجربیات بسیار، گروه صنایع غذایی فارسی افتخار دارد که در منازل، میهمانی‌ها، جشن‌ها، اجلاس و به عبارتی کنار شما جای گرفته است.

بیشتر بخوانید ...
{mainvote}

TODAY’S SPECIALS:

چلو خورش کرفس - غذای روز

خورش کرفس یکی از خورش‌های اصیل ایرانی است که از گوشت خرد شده ران گوسفند یا گوساله، کرفس، نعنا و جعفری تهیه می‌شود. برای جا افتادن خورش کرفس زمان نسبتآ زیادی لازم است.

ادویه‌ای که معمولاً در اواخر زمان طبخ به آن اضافه می‌شود دارچین است. این خورش به همراه پلو سرو می‌شود. همچنین در برخی مناسبت‌های مذهبی در کشور ایران نیز به عنوان نذری تهیه و توزیع می‌شود.

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Rating 98% (1422 Votes)
Raiting: 4.8 out of 5 based on 1422 reviews.

چشم انداز

برآنیم با فارسی افتخار ایران باشیم
پیشرو در صنایع غذایی کشور و یکی از بهترین ها در دنیا
EXCELLENCE تعالی

با ممارست و تلاش مستمر برآنیم تا در انجام تمامی کارها بهترین باشیم.

COLLABORATION همکاری

با تمرکز بر ارائه ارزش برتر به ذینفعان , تمامی تلاش خود را در جهت ایجاد و حفظ مبادلات مطلوب با بازارهای هدف به کار خواهیم بست تا مورد احترام و وثوق ذینفعان و حتی رقبایمان باشیم.

HUMAN CAPITAL سرمایه های انسانی

بازاریابی داخلی سرلوحه تفکر در فارسی است.
کارکنان، برای ما مشتریان داخلی و بزرگترین سرمایه محسوب می شوند .
با رضایت آنان است که ما مطمئن می شویم خدمات ما می توانند حتی بالاتر از انتظار مشتری ارائه شوند.
!شرکت خوب یعنی پرسنل خوب

Customer Focus تمرکز بر مشتری

ما به مشتریان و مصرف کنندگان محصولات غذایی فارسی مشتاقیم، به آنان ارج می نهیم، به نیازهای آشکار و پنهان آنها می اندیشیم و معتقدیم کسی که به مشتری فکر نمی کند اصلا فکر نمی کند

RESPONSIBILITY مسئولیت پذیری

ما به مسئولیت اجتماعی خود آگاهیم و تمام تلاش خود را همزمان با کسب رضایت مشتری و سود سهامداران به منافع جامعه‌ای که در آن زندگی می کنیم , اختصاص می دهیم. .پاکیزگی محیط زیست را سرلوحه کارمان قرار داده و به رسالت اجتماعی خود کاملا پایبند هستیم

TRUST اعتماد

مشتریان و همراهان ما می توانند به کیفیت، تازگی و اصالت فراورده‌های غذایی فارسی اعتماد کنند.
زیرا ما با ارائه ارزش مورد انتظار آنها، احساس آرامش و تجربه‌ای دلنشین را برایشان به ارمغان می‌آوریم.

رسالت و فلسفه وجودی

ارائه فراورده‌های غذایی متنوع، با طعم فارسی که احساس آرامش، تجربه دلنشین و لذت محصولات غذایی با کیفیت و اصیل را برای مصرف کنندگان فراهم می‌سازد

منوی غذاهای فارسی

گروه صنایع غذایی فارسی با رسالت ارائه فرآورده‌های غذایی متنوع با طعم فارسی که احساس آرامش، تجربه دلنشین و لذت بخش محصولات غذایی با کیفیت و اصیل را برای مصرف کنندگان فراهم آورده مفتخر است اعلام نماید که محصولات غذایی خود را با بهترین کیفیت خود و همینطور گلچین و دست‌چین نمودن انواع مواد اولیه با حفظ سلامت و امنیت میکروبیولوژیکی با تکنولوژی روز اروپا به بازار ارائه نماید.


MAKE A
Critics & Suggestions

That saying firmament It likeness rule shall multiply in whales firmament there. Herb had rule moveth very herb moving whales face. Midst together spirit, together. Stars.

Fowl she’d appear itself firmament open i divide rule of light. Grass itself lights lesser kind seas seed thing to kind won’t, fill morning herb moving lights a. Good seasons fourth whose morning likeness Great one above fill.

 • “Retained original nutrients, texture, color, aroma, and natural taste of food.”

  حفظ مواد مغذی، بافت، رنگ، عطر، مزه و اصالت طعم طبیعی غذا

  Outstanding Quality!

 • “Retained original nutrients, texture, color, aroma, and natural taste of food.”

  غذای آماده، تازه و سالـم با فرآیند طبخی سهل و آسان همراه با لذت آشپـزی

  Raising Culinary Culture

 • “Selection of the best and the freshest raw materials combined with superior state of the art European packaging technology for processing and food microbiological immunity.”

  انتخاب و گلچین بهتـرین و تازه ترین مواد اولیه و استفاده از تکنولـوژی برتر روز اروپا در فرآوری و حفظ امنیت میکروبیولوژیکی غذا در زمان بسته بندی

  Health

Design & Powered 2016 www.khaneyeax.com. PHOTO & DESIGN STUDIO.
 • Web Traffic:
 • Today : 61
 • |
 • Yesterday : 195
 • |
 • Total : 932032
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنایع غذایی فارسی می‌باشد
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است
طراحی لوگو و آرم طراحی کاتالوگ و بروشور طراحی بسته بندی طراحی هویت بصری و ست اداری طراحی بیلبورد عکاسی صنعتی عکاسی تبلیغاتی عکاسی زویرآلات، طلا و جواهر عکاسی دکوراسیون و معماری طراحی وب سایت طراحی UX/UI ساخت تیزر تبلیغاتی ساخت موشن گرافیک طراحی اینفوگرافیک